Menu
Sepetim

Heine Oftalmoscope

Heine Oftalmoscope
Heine Oftalmoscope
Heine Oftalmoscope
Heine Oftalmoscope
Heine Oftalmoscope
250,00TL
  • Stock: Stokta var
  • Stok Kodu: HX822

Oftalmoskop, göz doktorlarının gözün içini muayene etmek için kullandıkları gözün içini aydınlatarak ayrıntılı olarak gösteren alet ya da cihazdır. Retina, makula ve optik sinir başının muayenesinde kullanılır. Oftalmoskopi direkt ve endirekt olmak üzere iki şekilde yapılır. Direkt oftalmoskopi de oftalmoskop hastaya iyice yaklaştırılarak göz dibinin büyük ve düz hayali görülür. Endirekt oftalmoskopi de ise özel mercekler yardımı ile hastanın gözüne ışık düşürülür, göz dibinin ters ve küçük görüntüsü incelenir.

 Sitemizde satışa sunulan ürünler, tarihi günümüze taşımak, kaybolan değerleri, anıları günyüzüne çıkarmak, onları gerçek sahipleriyle buluşturmak amacıyla listelenmiştir.

         Aldığınız her üründen memnun kalmanız dileğiyle.

* Ürünler koleksiyon amaçlıdır, tam olarak kullanım amacınıza uygun olmayabilir.(Örneğin; ilaç ve kutular boş olabilir, dolu olanların süresi geçmiş olabilir.Bu şartlar, içerisinde mamul bulunan bütün ürünler için geçerlidir.)

* Haliyle yazılı ürünler arızalı olabilir, eksik olabilir.

Ürün açıklamaları dikkatle okunmalı ve fotoğrafları incelenmelidir.(Ürün fotoğrafları ürünün hakiki rengini, tonunu göstermeyebilir.)

* Açıklama size yetersiz geldiyse bize ulaşarak detaylı bilgi isteyebilirsiniz.

 

Stok Kodu
:
HX822
Heine Oftalmoscope    HX822    Tıp Eczacılık objeleri    Objeler    Diğer Objeler   
Etiketler: Heine, Oftalmoscope